NUK QENKA SIÇ MENDONIM/ Jennifer Lopez publikon foton pa make up – AlpeGossip
NUK QENKA SIÇ MENDONIM/ Jennifer Lopez publikon foton pa make up

NUK QENKA SIÇ MENDONIM/ Jennifer Lopez publikon foton pa make up

Edhe pse vetëm një vit e ndan nga të 50-tat, Xhenifer Lopez duket mjaft mirë për moshën e saj, madje ngjan shumë më e re!!!  Këto ditë të ftohtë, “Xheni“ ka zgjedhur t`i kalojë në rrezet e buta të diellit të Majemit, prej nga ku i ka përshëndetur fansat me një foto ku aktorja është krejtësisht natyrale, dhe fare pa make up!!

Sigurisht, ka ndryshim nga ajo që jemi mësuar të shohim nën dritat e prozhektorëve dhe punës së mjeshtrave të mëdhenj të make up-it, megjithatë sërish duket mjaft mirë, e këtu patjetër, ka bërë shumë punë kujdesi i jashtëzakonshëm që tregon për veten, duke nisur nga regjimi ushqimor, aktivitetit fizik e sigurisht, edhe trajtimet më të mira të mundshme të fytyrës!!!

Aktorja, që është gjithashtu edhe këngëtare, e postoi foton me hashtagun: #NoFilterFriday #NoMakeupDay #LoveMeAsIAm.