“NJERIU QË DO PUTHJA ËSHTË ANDI”/ Konkurenti i “Për’puthen” i kthehet Shqipes duke e refuzuar nga “Shiko Kush Luan” – AlpeGossip
“NJERIU QË DO PUTHJA ËSHTË ANDI”/ Konkurenti i “Për’puthen” i kthehet Shqipes duke e refuzuar nga “Shiko Kush Luan”

“NJERIU QË DO PUTHJA ËSHTË ANDI”/ Konkurenti i “Për’puthen” i kthehet Shqipes duke e refuzuar nga “Shiko Kush Luan”

Një javë më pare e ftuar në “Shiko Kush LUAN” me Luana Vjollcën ishte Shqipe Hysenaj, ish-konkurrente e programit “Për’puthen”.
Në sfidën e ringut që realizoi Shqipja iu drejtua kjo pyetje: “Cilin do të kishe dashur të puthje, puthe tani dhe mos e godit”, ajo u përgjigj duke dhënë emrin e Andit e më pas .

Por mbrëmjen e sotme ishin të ftuar të gjithë konkurrentët e programit duke u “përballur” kështu me Shqipen. Andi u shpreh kështu:

“Kam pak punë sot, i kthej përgjigje herë tjetër!”, duke “dredhur” muhabetin, por më pas u vendos para dy zgjedhjesh “Po ose jo” dhe ai zgjodhi ta refuzonte puthjen e Shqipes duke thënë “JO”.