"COPY PASTE"/ Njihuni për herë të parë me babain e Mc Kreshës (FOTO) - AlpeGossip
“COPY PASTE”/ Njihuni për herë të parë me babain e Mc Kreshës (FOTO)

“COPY PASTE”/ Njihuni për herë të parë me babain e Mc Kreshës (FOTO)

Reperi i njohur Mc Kresha prej vitesh ka sjell një sërë këngësh që janë kthyer në hite dhe që dëgjohen nga të gjithë.

Ai është bërë shumë i njohur dhe çdo koncert i tij është i tejmbushur me fansa.

Reperi është treguar gjithmonë hermetik përsa i përket jetës së tij private duke e mbajtur larg syrit të publikut familjen e tij.

Por gjatë një tubimi të PDK-së mbrëmë në Prekaz, është parë edhe babai i tij Nuredini, shkruan Magazina.al.

Nuredini i cili me profesion është kirurg, është parë në mesin e simpatizantëve të PDK-së në Prekaz, ku ishte edhe kryetari i partisë, Kadri Veseli dhe kryetari i PDK-së në Skenderaj, Sami Lushtaku dhe zyrtarë të tjerë të kësaj partie.