“MË FLEN NË SHPIRT”/ Ja dedikimi romantik i Venerës dhe Lindit për njëri-tjetrin – AlpeGossip
“MË FLEN NË SHPIRT”/ Ja dedikimi romantik i Venerës dhe Lindit për njëri-tjetrin

“MË FLEN NË SHPIRT”/ Ja dedikimi romantik i Venerës dhe Lindit për njëri-tjetrin

Çifti Venera Lumani dhe Lind Islami kanë publikuar këngën më të fundit “M’flen në shpirt”.

Ndyshe nga klipet që jemi mësuar të shohim zakonisht, këtë të Venerës dhe Lindit me siguri nuk e keni parë më parë.

Copëza nga udhëtimet e tyre nëpër botë i kanë bërë bashkë produkti duket një super realizim.

Për më shumë dëgjoni këngën.