“GJITHMONË…”/ Ardit Gjebrea bën dedikimin më të ëmbël për fëmijët e tij: Rrituni sa të doni… – AlpeGossip
“GJITHMONË…”/ Ardit Gjebrea bën dedikimin më të ëmbël për fëmijët e tij: Rrituni sa të doni…

“GJITHMONË…”/ Ardit Gjebrea bën dedikimin më të ëmbël për fëmijët e tij: Rrituni sa të doni…

Ardit Gjebrea është shumë aktiv në rrjete sociale, ku së fundmi ka bërë një dedikim për fëmijët e tij.

Ardit Gjebrea bën dedikimin më të ëmbël për

Ai ka publikuar në rrjete sociale një foto të Anës dhe Jonit duke thënë se në sytë e tij do jenë gjithmonë “dy bebe”.

Ardit Gjebrea bën dedikimin më të ëmbël për

“Rrituni sa të doni, prapë dy beba do jeni për ne, gjithmonë”, ka shkruar Arditi.