RIHANNA ËSHTË SINGLE SËRISH/ U nda nga miliarderi saudit sepse… – AlpeGossip
RIHANNA ËSHTË SINGLE SËRISH/ U nda nga miliarderi saudit sepse…

RIHANNA ËSHTË SINGLE SËRISH/ U nda nga miliarderi saudit sepse…

Rihanna dhe Hassan Jameel janë lidhur dhe ndarë disa herë.

Dhe tani janë ndarë përsëri raporton Hollywood Life.

Këngëtarja dhe miliarderi saudit nuk janë parë së bashku që nga muaji korrik. Një burim tha se Rihanna është single sërish.

Ndërsa raportohet se shkaku i ndarjes është se Rihanna dhe Jamel janë shumë të ngarkuar, dhe kjo ka qenë e vështirë për këngëtaren.

Hasan është zëvendës president dhe nënkryetar i Abdul Latif Jameel, një ndërmarrje familjare që drejton shumë biznese në 30 vende.