BRUNO FESTON SOT DITËLINDJEN/ Urimi i Klajdi Harunit del nga zemra: Me fat që të kam – AlpeGossip
BRUNO FESTON SOT DITËLINDJEN/ Urimi i Klajdi Harunit del nga zemra: Me fat që të kam

BRUNO FESTON SOT DITËLINDJEN/ Urimi i Klajdi Harunit del nga zemra: Me fat që të kam

Ditën e sotme këngëtari i ‘ThreeDots’ Bruno, feston ditëlindjen e tij. Urimet janë të shumta për të në këtë ditë, por më speciali duhet të jetë ai i mikut dhe bashkëpunëtorit të tij, Klajdi Haruni.

Ata janë prej vitesh miq dhe tashmë e konsiderojnë njëri-tjetrin si vëllezër dhe sigurisht urimet dalin nga zemra.

“Edhe 100 vjeç vëllai im qofsh i lumtur çdo ditë të jetës tënde, plot shëndet e sukses të faltë Zoti çdo të mirë siç e ke zemrën, me fat që të kam”, – ka shkruar Klajdi në fotografinë ku shihet pranë Brunos.

Kujtojmë se pak muaj më parë, Bruno dhe Klajdi publikuan këngën e tyre ‘Mbase’ që rezultoi një sukses i vërtetë.