NDRYSHE NGA GJITHË TË TJERËT/ Gigi Hadid shkëlqen e veshur me xhinse në festën e ditëlindjes së saj – AlpeGossip
NDRYSHE NGA GJITHË TË TJERËT/ Gigi Hadid shkëlqen e veshur me xhinse në festën e ditëlindjes së saj

NDRYSHE NGA GJITHË TË TJERËT/ Gigi Hadid shkëlqen e veshur me xhinse në festën e ditëlindjes së saj

Ditën e sotme Gigi Hadid feston 24-vjetorin e lindjes, por festa për të ka nisur që në mesnatë. Ajo ka mbledhur disa nga emrat më të njohur të botës së modës për të festuar në Manhattan. Gigi u fotografua përkrah Bella Hadid, e cila nuk mund të mungonte në festën e motrës së saj. Të dy motrat ishin veshur shumë thjeshtë, megjithatë dukeshin mjaft bukur. Ato kishin zgjedhur të visheshin me xhins dhe veshjet e tyre i kishin kombinuar me disa aksesorë.

Motrat nuk ngurruan të përshëndesnin edhe kamerat të cilat dëshironin të shkëpusnin diçka nga festa e tyre. Në festën e organizuar nuk mungoi as Yolanda Hadid, e cila është nëna e dy modeleve të njohura. Edhe Yolanda kishte bërë të njëjtën zgjedhje si dy vajzat e saj dhe si gjithmonë dukej në super formë fizike.

Kujtojmë se kohët e fundit Gigi Hadid është përfolur shumë për lidhjen e saj të dashurisë me Zayn Malik, që ka pasur probleme të shumta.