“MAMI KA SËMUNDJE TË RËNDË”/ Këngëtarja e njohur përlotet “live” në emision (FOTO) – AlpeGossip
“MAMI KA SËMUNDJE TË RËNDË”/ Këngëtarja e njohur përlotet “live” në emision (FOTO)

“MAMI KA SËMUNDJE TË RËNDË”/ Këngëtarja e njohur përlotet “live” në emision (FOTO)

E ftuar në një emision, Fjolla Morina u përlot kur u pyet për mamanë e saj. Duket se mamaja e Fjollës vuan nga një sëmundje e rëndë por për fat të mirë po i bën ballë asaj.

“Mami ka probleme me qelizat kancerogjene. Po bën terapi dhe kjo ka qenë arsyeja pse nuk kam qenë aktive. Shpresoj që të bëhet mirë se tek ne ka doktorë shumë të mirë, kanë dalë kura për t’u shëruar”, u shpreh Fjolla dhe mbushi sytë me lot.

“Të lutem mos më pyet për këtë pjesë”, iu drejtua ajo gazetarit.