“KAM FIKSIM RONELA HAJATIN”/ Reperi shqiptar flet “troç” por Young Zerka do të mërzitet – AlpeGossip
“KAM FIKSIM RONELA HAJATIN”/ Reperi shqiptar flet “troç” por Young Zerka do të mërzitet

“KAM FIKSIM RONELA HAJATIN”/ Reperi shqiptar flet “troç” por Young Zerka do të mërzitet

Ronela Hajati është një ndër vajzat më popullore në shoëbizzin në shqiptar, kjo si për shkak të këngëve dhe videoklipeve të saj mjaft tematike dhe provokuese njëkohësisht, si për jetën e saj private ku ajo shpesh përflitet për një lidhje me Young Zerkën.

Por mbi të gjitha për karakterin e saj dhe të folurën pa dorashka. Mirëpo siç duket Ronela qenka fiksimi reperit të njohur shqiptar S4MM i cili e ka pranuar publikisht.

I ftuar në emision, reperi tetovar ka folur për raportet që i ka me femrat, ka treguar nëse ka flirtuar me ndonjërën nga femrat e estradës sonë. Si dhe nuk ka hezituar të flasë hapur për këngëtaren shqiptare që e ka fiksim.

“Kam pas fiksim Ronela Hajatin dhe e kam parë në Instagram, akoma hy e shikoj, por nuk e kam parë asnjëherë live, më pëlqen si femër”