MË NË FUND! Romeo dhe Donaldi rrëfyen gjithçka për lidhjen me Borën dhe Jonidën - AlpeGossip
MË NË FUND! Romeo dhe Donaldi rrëfyen gjithçka për lidhjen me Borën dhe Jonidën

MË NË FUND! Romeo dhe Donaldi rrëfyen gjithçka për lidhjen me Borën dhe Jonidën

Ditën e djeshme Romeo dhe Donaldi ishin të ftuar në “E diell”, ku nuk iu shmangën dot pyetjeve nga jeta private.

Teksa ishte duke folur për pushimet e  në Dhërmi, Donaldi u shpreh se ka qenë nën shoqërinë e ‘vajzës së tij’.

Image

“Isha me vajzën time, të dashurën domethënë xhindin”, u shpreh ai duke na zbuluar se Borës i thërriska ‘xhindi’.

Image

Ndërsa Romeo komentoi një nga fotot në të cilën ka pozuar përqafuar me Jonidën. Aktori tha se aty ka qenë me vajzën që e do shumë!

Gazetari Ervin Kurti e vendosi Romeon të zgjedhë midis një kënge të Jonida Maliqit, Dafinës apo Taynës. “Padyshim Jonidën”, u përgjigj Romeo.

Image

Image