DY ÇMIMET “GRAMMY”/ Dua Lipa: Jam duke e pickuar veten. Nuk mund… – AlpeGossip
DY ÇMIMET “GRAMMY”/ Dua Lipa: Jam duke e pickuar veten. Nuk mund…

DY ÇMIMET “GRAMMY”/ Dua Lipa: Jam duke e pickuar veten. Nuk mund…

Natën e kaluar vajza nga Prishtina ka shënuar histori në ndarjen e çmimeve ‘Grammy Awards’. Dua Lipa ka arritur të triumfoj në të dy kategoritë në të cilat ishte e nominuar, “Kënga më e mirë në zhanrin dance” dhe “Artistja më e mirë e re”.

Edhe pse kam në kaluar orë që nga ndarja e këtyre çmimeve, Dua ende nuk po mund ta besoj që një gjë e tillë është e vërtetë.

“Jam duke e pickuar vetën. Nuk mund ta procesoj faktin se ia dola. Një moment të cilin nuk do ta harroj kurrë”, ka shkruar Dua në imazhet e reja të publikuara në “Instagram”.