“KY SURRATI KATROR…”/ Komentet pikante të ditës. Ja se si fansat “thumbojnë” VIP-at – AlpeGossip
“KY SURRATI KATROR…”/ Komentet pikante të ditës. Ja se si fansat “thumbojnë” VIP-at

“KY SURRATI KATROR…”/ Komentet pikante të ditës. Ja se si fansat “thumbojnë” VIP-at

Edhe për ditën e sotme ashtu siç është bërë tashmë traditë, AlpeNews.al do t’ju njohi me komentetmë pikante të ditës.

Fansat “sy mprehtë” janë të aftë të kapin çdo detaj apo të analizojnë të jetës së tyre duke servirur kështu thashetheme në rrjete sociale.
Luana Vjollca ka postuar një foto në të cilë shfaqet aq e pastër dhe duket shumë e qetë në botën e saj. Pa
make up siç e shohim zakonisht, shumë e thjeshtë dhe e bukur. Një nga ndjekësit e saj i ka komentuar:
“Ky surrati jot katror kshu kto buzet fryra si byth kjo hunda si bretkos si të fut krenari në krevat st
ngatron me ndonj gomar”.

 

Alketa Vejsiu ka shpërndarë një video ku është duke reklamuar Class për elegancën e fustaneve. E kuruar si gjithmonë, e bukur dhe plot klas.
Nga komentet e shumta na ra në sy njëri prej tyre ku thuhej: “uauauauuauauau te marin shembull disa
@luanavjollca se jeni bere si sufllaqe dubai”. Duke mos harruar debatin e postimeve qe u krijua nëpër rrjetet sociale nga Alketa për motrat Vjollca.

Këngëtari Fero Fera ka postuar një album fotosh në faqen e tij në instagram, ku dallohet për stilin e tij të
veçant. Një nga fansat ka shkruajtur: “sa je i madh vet ta rrasi arbenita” duke i nënkuptuar kështu ndarjen e çiftit dhe filmimin e Arbenitës duke u puthur me dikë tjetër, për të cilën u tha se ishte para lidhjes së modeles me Feron.

Duke qenë se Adelina Tahiri ka një diferencë te dallueshme me bashkëshortin e saj, në foton e saj të
postuar së fundmi është lënë komenti: “Burrin shum te mire e ke per gjum. Se ti vallahi e re je ke nevoj ne kete mosh per cdo gje me shumic”. Kujtojmë se Adelina ka shprehur se jeton një martesë shumë të lumtur me bashkëshortin e saj dhe se mosha nuk është asgjë, por pavarësisht kësaj shpesh është “sulmuar” për diferencën e moshës me të.