DONI TË DUKENI “CHIC” DHE TË PASURA? Zbuloni kombinimet e duhura të veshjeve tuaja (FOTO) – AlpeGossip
DONI TË DUKENI “CHIC” DHE TË PASURA? Zbuloni kombinimet e duhura të veshjeve tuaja (FOTO)

DONI TË DUKENI “CHIC” DHE TË PASURA? Zbuloni kombinimet e duhura të veshjeve tuaja (FOTO)

Në evente apo edhe mbrëmje të thjeshta shpesh mund të dëshirojmë të dukemi “chic” dhe të pasura dhe jo të gjithë dijnë si ta realizojnë këtë.

Alpenews.al ju sjell këshillat e duhura si dhe disa “outfite” të gatshme të cilat mund ti vishni në eventet tuaja.

Shihni fotot e mëposhtëme për disa ide “outfitesh”:

Kostumi i bardhë

2. Veshja e zezë me vëthët ngjyrë floriri

3. Xhaketa me rrip në bel

4. Ngjyrat neutrale