NË DITËT E FUNDIT TË SHTATZËNISË/ Elita Rudi pozon e zhveshur me barkun e rrumbullakosur (FOTO) – AlpeGossip
NË DITËT E FUNDIT TË SHTATZËNISË/ Elita Rudi pozon e zhveshur me barkun e rrumbullakosur (FOTO)

NË DITËT E FUNDIT TË SHTATZËNISË/ Elita Rudi pozon e zhveshur me barkun e rrumbullakosur (FOTO)

Moderatorja shumë e dashur për publikun, Elita Rudi ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave gjatë gjithë periudhës së shtatzënisë.
Fillimisht Elita ishte shumë e komentuar për faktin se nuk e pranonte shtatzëninë e më vonë kur e konfirmoi, kurioziteti ishte i madh si dukej me barkun e rrumbullakosur.

Tanimë moderatorja poston shpesh foto ku tregon barkun dhe dedikime ku shprehet e lumtur që do bëhet nënë për herë të parë.

Ditën e sotme, Elita ka realizuar edhe një set fotografik dhe ka postuar një foto të veçantë ku ekspozon barkun, e mbështjellë me një tyl.

Thuhet se Elita dhe Gjiko do bëhen prindër të një djali, por çifti ka preferuar mos ta zbulojë ende gjininë e fëmijës.