”S’JU NDAVE TUBIT”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat thumbojnë VIP-at (FOTO) – AlpeGossip
”S’JU NDAVE TUBIT”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat thumbojnë VIP-at (FOTO)

”S’JU NDAVE TUBIT”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat thumbojnë VIP-at (FOTO)

Edhe për ditën e sotme ashtu siç është bërë tashmë traditë, AlpeNews.al do t’ju njohi me komentet më pikante të ditës.

Fansat “sy mprehtë” janë të aftë të kapin çdo detaj apo të analizojnë të jetës së tyre duke servirur kështu thashetheme në rrjete sociale.

Më poshtë do të shihni komentet pikante të ditës: 

Bora Zemani ka postuar një foto ku duket shumë e lumtur teksa është varur në një shtyllë. Shumë e kanë pëlqyer këtë pozë, ndërsa njëri e ka kritikuar se nuk ju nda tubave…

Adrola dushi ka bërë një postim ku flet për karakteristikat e gjeneratës në të cilën ndohemi. Ndonëse shumë e kanë pëlqyer dhe mbështetur këtë shkrim, të shumtë kanë qenë dhe ata që e kanë quajtur hipokrizi.

Jonida Maliqi ka publikuar një foto ku duket e lyer dhe e rregulluar në stil retro. Mesa duket një komentuese i ka ngjarë si Sofia Loren ndërsa një tjetër ka ndarë mendimin se Jonida është shumë e ballcamosur për ti ngjarë asaj. /AlpeGossip.al