JO VETËM ARTISTË/ Këta janë VIP-at që jashtë ekranit kanë bizneset e tyre (FOTO) – AlpeGossip
JO VETËM ARTISTË/ Këta janë VIP-at që jashtë ekranit kanë bizneset e tyre (FOTO)

JO VETËM ARTISTË/ Këta janë VIP-at që jashtë ekranit kanë bizneset e tyre (FOTO)

Ditët e sotme e kemi vënë re se shumë VIP-a përveç profesioneve që ne jemi mësuar ti shohim si këngëtarë, moderatorë etj kanë nisur dhe bizneset e tyre personale. Sigurisht ku ka më mirë se ti investosh paratë që ke. Duke filluar nga butiqe e deri tek bizneset e organizimit të eventeve më poshtë do t’ju prezantojmë me aktivitetet që VIP-at tanë zhvillojnë jashtë televizionit. /AlpeGossip.al

Ilda Bejleri- Sallon Bukurie dhe SPA

Rozana Radi-  Rose by Rozana Radi (Atelie me veshje) 

Zaimina Vasjari- Zaimina Vasjari Store dhe Saint London Shoes

View this post on Instagram

Let it Sparkle 🔥

A post shared by ZAIMINA VASJARI STORE 🦄 © (@zv_store) on

View this post on Instagram

Thigh High Gladiator 🔥 50% Ulje

A post shared by SAINT LONDON SHOES (@saintlondonshoes) on

Rezarta Shkurta- Hera Company 

Flori Mumajesi- Proper Pizza

View this post on Instagram

I ♥️ PIZZA YES I DO☀️

A post shared by ProperPizza (@properpizza) on

Alketa Vejsiu- Class by Alketa

Aurela Hoxha- Aurela Hoxha Swim

View this post on Instagram

🎉

A post shared by Luxury Swimwear (@aurelahoxhaswim) on

Amarta Toska- Ami Event

View this post on Instagram

"Ju sillni njerëzit, ne sjellim festën!"

A post shared by Tirane (@amievent_official) on