HOROSKOPI DHE VIP-AT/ Ledri Vula një “gaforre” e komplikuar e horoskopit (FOTO) – AlpeGossip
HOROSKOPI DHE VIP-AT/ Ledri Vula një “gaforre” e komplikuar e horoskopit (FOTO)

HOROSKOPI DHE VIP-AT/ Ledri Vula një “gaforre” e komplikuar e horoskopit (FOTO)

Ledri Vula është një nga reperët më të dashur më të suksesshëm dhe pa dyshim dhe më të mirë shqiptar. Ledri jo vetëm reper me famë por kosiderohet  edhe si një nga meshkujt më të pashëm gjithashtu. Reperi i përketë shenjës së gaforres në horoskop dhe këto detje e bëjnë at  tipik të tillë.

Personat e “gaforres” janë njerëzit më të dashur të horoskopit dhe janë tepër të  lidhur me familjen. Ledri Vula ka zbuluar se është shumë i lidhur me prindërit e tij i cili publikon shpesh foto duke ndarë momentet famlijare me ndjekësit në “Instagram”.

Këto persona janë shumë të dashur dhe kanë shumë miq dhe  kjo është një ndër karakteristikat tipike të Ledrit i cili shihet me të gjithë artistët e showbizit. Reperi jo vetëm që ka bërë bashkëpunime të suksesshme por nëpër rrjete  ka zbuluar se ka një miqësi të ngushtë ku kalojnë shpesh kohë duek festuar ao suprotuar njëri tjetrin.

View this post on Instagram

mcz @tavnikcity

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula) on

View this post on Instagram

15.02 • THAT’S MINE

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula) on

 

Nëse do ta përshkruanim Ledrin si një gaforre tipike me tre fjali do të ishin: Emocional, zemër mirë, të shoqërushëm.

View this post on Instagram

remi remi krejt ti lafi

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula) on

AlpeNews.al