“KAM QENË NË GJUMË DHE E PAVETËDIJSHME”/ Ana sqaron të vërtetën e përlotur: I shkova në shtëpi sepse… (VIDEO) – AlpeGossip
“KAM QENË NË GJUMË DHE E PAVETËDIJSHME”/ Ana sqaron të vërtetën e përlotur: I shkova në shtëpi sepse… (VIDEO)

“KAM QENË NË GJUMË DHE E PAVETËDIJSHME”/ Ana sqaron të vërtetën e përlotur: I shkova në shtëpi sepse… (VIDEO)

Ana, konkurrentja e “Për’Puthen” ka sqaruar në puntatën e sotme foton që Arjoni nxori ditë më parë, ku ajo ishte duke fjetur gjumë në shtratin e tij. Ana thotë se atë ditë shkoi në shtëpinë e tij pasi ishte sëmurë. Sipas saj në krevat është vetë ajo pasi e kishte zënë gjumi nga lodhja.

“Dua të jem shumë e fortë dhe u bëj thirrje vëllezërve që të mos bëjnë gabime e të mos pendohen si unë. Unë jam treguar e drejtë. Po foto është e vërtetë. Dua të sqaroj të gjithë situatën nga fillimi dhe ndjesë për të gjitha emocionet. Ka qenë ai që më ka thënë hajde dhe unë kam shkuar. Për sa i përket fotos, kam qenë në gjumë dhe e pavetëdijshme.

Ka qenë një natë që djali ka qenë pa terezi dhe shkova ta takoja. Më datë 3 nëntor ishte para takimit të dytë, aty shikohet që kam qenë me rroba. Fotoja është bërë në shtëpinë e Arjonit, se jemi në një lagje. Ai ka qenë sëmurë dhe i thashë që po kaloj që të të sjell ndonjë ilaç dhe shkova të bisedoja, më ka zënë gjumi.

Duhet të më ketë zënë gjumi se shkova tek ora 1 2. Kjo ka qenë e qëllimshme nga ana e Arjonit. Kur më ka zënë gjumi ka qenë ora 5 e mëngjesit. S’ka pasur asnjë marrëdhënie intime, pavarësisht se fotoja ka treguar shumë”, tha Ana.

VIDEO