Dua Lipa kërcënohet me jetë: Më duan të vdekur – AlpeGossip
Dua Lipa kërcënohet me jetë: Më duan të vdekur

Dua Lipa kërcënohet me jetë: Më duan të vdekur

Dua Lipa është kërcënuar me jetë.
Ajo ka rrëfyer se është kërcënuar me vdekje nga disa fansa të Taylor Swift, pasi ajo kishte zgjedhur reperin Kanye West dhe jo atë.

Sipas revistës “Rolling Stone”, Dua ka zbuluar në një intervistë se ka marrë mesazh kërcënuese ku i thuhej se e donin të vdekur.

“Ata më kanë dërguar ’emoji’ gjarpërinjsh për tre ditë me radhë. Më thoshin se shpresojnë që unë të vdes. Unë thjeshtë nuk kam thënë asgjë”, ka thënë këngëtarja.