STILI MASHKULLOR PUSHTON MODËN/ “Me të bardha, veshur o”! Ja kostumi që “fiksoi” vip-et – AlpeGossip
STILI MASHKULLOR PUSHTON MODËN/ “Me të bardha, veshur o”! Ja kostumi që “fiksoi” vip-et

STILI MASHKULLOR PUSHTON MODËN/ “Me të bardha, veshur o”! Ja kostumi që “fiksoi” vip-et

Stili mashkullore duket se ka pushtuar fuqishëm modën këtë na e vërtetoi edhe koleksioni i ri i Rihanës që u prezantua disa ditë më parë.

Pssi vajzat e showbizit u fiksuan pas kostumit rozë duket se tendenca më e fundit është ngjyra e bardhë. Nëse menduat se ky model kostumi me nuancë të bardhë doli nga moda e keni gabim pasi ai u rikthye sërish.

Vip-et duket se njëra pas tjetrës kanë hequr pëfundimisht nga ato prerjet klishe dhe ngjyra e zezë duke e zvendësuar me këto modele kostumesh të cilat i kanë kombinuar me dy stile atë sportive dhe serioze.

Prandaj një kostum i bardhë nuk është vetëm një “must have” por edhe trendi që nuk del kurrë nga moda.

Arilena Ara

Luana Vjollca

Kida

Kiara Tito

Miriam Cani

Nora Istrefi