“SHOKËT E MI JANË UJQËR”/ Dafina Zeqiri sapo ”thumboi” me këtë foto dhe… – AlpeGossip
“SHOKËT E MI JANË UJQËR”/ Dafina Zeqiri  sapo ”thumboi” me këtë foto dhe…

“SHOKËT E MI JANË UJQËR”/ Dafina Zeqiri sapo ”thumboi” me këtë foto dhe…

Ajo është një ndër këngëtaret më të mira shqiptare e cila numëron shumë hite në repertorin e saj, por edhe fansat janë të shumtë, mbi 1 milion të tillë në Instagram. Sot, këngëtarja ka postuar një imazh që duket si thumbim për dikë. Në fotografinë ku shfaqen ujqër lart dhe dele poshtë, shkruhej: “Si janë miqtë e mi dhe si janë të tutë”.

Nuk dihet nëse Dafina Zeqiri ka qëllim të përcjellë një mesazh me këtë fotografi apo thjesht të tregojë se e vlerëson shoqërinë që ka.