NGA DUA LIPA TEK KENDALL JENNER/ “amfAR Gala” u pushtua nga ky trend fustanesh dhe s’u vëmë faj – AlpeGossip
NGA DUA LIPA TEK KENDALL JENNER/ “amfAR Gala” u pushtua nga ky trend fustanesh dhe s’u vëmë faj

NGA DUA LIPA TEK KENDALL JENNER/ “amfAR Gala” u pushtua nga ky trend fustanesh dhe s’u vëmë faj

Nëse deri më sot s’e kishit vënë re as ju, amfAR Galaja ishte një manifestim i trendit të fustaneve voluminozë dhe me fruda.

Sa më i madh, sa më shumë fruda, pupla, apo gjëra të tilla të ketë, aq më lart ngjitesh në klasifikimin e të veshurave më mirë.

Duke dhënë idenë e madhështisë, fustanet voluminoze janë padyshim një zgjedhje e sigurt dhe tashmë e përligjur në tapetin e kuq të amfAR Gala.

Këto janë disa nga veshjet më të mira sipas “Elle”.

Dua Lipa

Kendall Jenner

Sara Sampaio dhe Oliver Ripley

Jasmine Tookes

Winnie Harlow

Cindy Bruna

Chiara Ferragni

Josephine Skriver

Alexina Graham

Coco Rocha

Natasha Poly

Martha Hunt

Katia Andre

Stella Maxwell

Elsa Hosk

Izabel Goulart

Adriana Lima

Karolina Kurkova

Eva Longoria

Shanina Shaik