NUK ËSHTË AJO QË MENDONI JU/ Karl Lagerfeld ndiqte vetëm këtë këngëtare shqiptare në rrjete (FOTO) – AlpeGossip
NUK ËSHTË AJO QË MENDONI JU/ Karl Lagerfeld ndiqte vetëm këtë këngëtare shqiptare në rrjete (FOTO)

NUK ËSHTË AJO QË MENDONI JU/ Karl Lagerfeld ndiqte vetëm këtë këngëtare shqiptare në rrjete (FOTO)

Stilisti i njohur Karl Lagerfeld është ndarë nga jeta në moshën 85 vjeçare. Ai është i njohur për talentin dhe kreativitetin e tij dhe për sfilatat e paharrueshme që ka realizuar për Chanel për dekada me radhë.

Lajmi që ai u largua nga jeta ka mërzitur shumë njerëz, sidomos ata që kanë patur mundësinë që të punojnë me të.

Madje 3 vajzat shqiptare me fame botërorë emocionuan me postimet e tyre për Karl. Por ky i fundit edhe pse ka punuar me to, nuk ndiqte asnjërën nga to në Instagram.

E vetmja shqiptare që ai ndiqte dhe ndjek  në Instagram është Jonida Maliqi.