“QANI JU O PLAZHE QË S’MË PATË 1 DITË”/ Ronela Hajati shfaqet në… (FOTO) – AlpeGossip
“QANI JU O PLAZHE QË S’MË PATË 1 DITË”/ Ronela Hajati shfaqet në… (FOTO)

“QANI JU O PLAZHE QË S’MË PATË 1 DITË”/ Ronela Hajati shfaqet në… (FOTO)

Para disa ditësh këngëtarja Ronela Hajati  postoi një foto në Instastoryn e saj ku qahej se nuk kishte pasur mundësi për të pushuar.

“Qani ju o plazhe që s’më patë një ditë.”- shkroi Ronela, teksa shkrimin e shoqëroi me fytyra të mërzitura.

Image

Mirëpo, siç duket Ronela ka arritur të krijojë hapësirë për pak pushime dhe për të shijuar plazhin.

Dhe ajo së fundmi nisur pushimet në Dhërmi.

Këngëtarja duket në super formë nga fotot që ka vendosur që të ndajë me ndjekësit e saj të shumtë, të cilët i kanë pëlqyer menjëherë pozat ku nxjerr në pah trupin e saj bombastik.

Image

Image