“MË TË MIRËT…”/ Visjan Ukcenaj i uron mirë se ardhjen Marina Vjollcës me fjalët më të bukura – AlpeGossip
“MË TË MIRËT…”/ Visjan Ukcenaj i uron mirë se ardhjen Marina Vjollcës me fjalët më të bukura

“MË TË MIRËT…”/ Visjan Ukcenaj i uron mirë se ardhjen Marina Vjollcës me fjalët më të bukura

Tashmë është e konfirmuar që moderatorja Marina Vjollca do të jetë pjesë e spektaklit të humorit  ‘Klanifornia Show’  që do të transmetohet në tv Klan.

Moderatorja do të drejtojë një emision, i cili përveç të ftuarve do të ketë në qendër të tij edhe humorin së bashku me kastin e aktorëve të “Duplex”.

Ka qenë Visjani, ai i cili i ka uruar mirëseardhjen ditën e sotme Vjollcës me anë të një fotoje të publikuar në “Instagram”.

“Ngrini gishtat lart për Marinën dhe për ne. Më të mirët tek më të mirët. Së shpejti në ‘Tv Klan’ ‘Klanifornia’”, -ka shkruar Ukcenaj në postin më të fundit ku ka marrë menjëherë shumë pëlqime.