Soni Malaj apo Sanije? Zbuloni emrin e vërtetë të këngëtares – AlpeGossip
Soni Malaj apo Sanije? Zbuloni emrin e vërtetë të këngëtares

Soni Malaj apo Sanije? Zbuloni emrin e vërtetë të këngëtares

Këngëtarja Soni Malaj është përfolur shpesh për emrin e saj pasi shpesh thuhej se emri i saj është Sanije.

E ftuar në emisionon “Pop Culture” Soni është shprehur se emri i saj i vërtetë është Sonja.

“Emri im është Sonja, dhe në grupin muzikor në fillimet e mia, “Spirit Voice”, mes vajzave më thërrisnin Sanije, një vajzë tjetër e thërrisnim Dudie, pra këto ishin pseudonime, ndërsa portalet asokohe e përdorën si fakt”- u shpreh këngëtarja.