LULE, SHKËLQIM E NGJYRA TË NDEZURA/ Si u veshën moderatoret bukuroshe gjatë kësaj jave (FOTO) – AlpeGossip
LULE, SHKËLQIM E NGJYRA TË NDEZURA/ Si u veshën moderatoret bukuroshe gjatë kësaj jave (FOTO)

LULE, SHKËLQIM E NGJYRA TË NDEZURA/ Si u veshën moderatoret bukuroshe gjatë kësaj jave (FOTO)

Kjo javë që po lemë pas ka qenë e mbushur me një shumëllojshmëri trendesh që përfshijnë ngjyrat, aksesorë, apo dhe printet.

Një element të cilin e kemi parë gjatë kësaj jave është xhinsi i cili paraqitet edhe si xhaketë edhe si fustan.

Trendi i kostumit  mashkullor është sërish i pranishëm ku Rudina Magjistari e ka ndërthurur me një tjetër trend, atë të ngjyrës neon.

Alketa Vejsiu ka surprizuar sërish me pantallonat e shkurtra po kësaj here lëkurë e të kombinuara me një këmishë portokalli e me shkëlqim.

Në fotot e mëposhtëme, do të gjeni moeratoret të veshura më mirë këtë javë sipas zgjedhjeve të AlpeNews.al: