HOROSKOPI DHE VIP-AT/ Ja pse është Rudina Magjistari një “virgjëreshë” tipike, gafat dhe… – AlpeGossip
HOROSKOPI DHE VIP-AT/ Ja pse është Rudina Magjistari një “virgjëreshë” tipike, gafat dhe…

HOROSKOPI DHE VIP-AT/ Ja pse është Rudina Magjistari një “virgjëreshë” tipike, gafat dhe…

Deri tani nuk e dinim që Rudina i përkiste shenjës së “Virgjëreshës” por pasi e mësuam arritëm ti kuptonim më mirë pse Rudina është aq e ëmbël.

Tipari më i dukshëm është qetësia që e karakterizon pra  nuk është llafazan dhe moderatorja si një “virgjëresh” dallohet për këtb karakteristik  të mirë, prandaj dhe emisioni i pasdites i përshtatet  me karakterin e saj. Ajo sa herë del në ekran rrezaton buzëqeshje dhe mirësi.

Personat e shenjës së Virgjëreshës  nuk ndihen rehat në turma dhe nëse kujtojm Rudinën atëherë do të kuptoni m pse nuke  shohim asnjëherë moderatoren në veenete apo dalje të shpeshta publike si kolegët e saj. Ajola publikon foto ku shihet gjtihmonë në shoqërin e famlijes duke shijuar pamjet natyrore

View this post on Instagram

❄️

A post shared by RUDINA MAGJISTARI (@rudinamagjistari) on

Virgjëresha është e shpejtë për të mohuar veset dhe duket pothuajse e verbër ndaj gabimeve prandaj  Rudina bën gjithashtu pjesë këtu pasi gafat e saj në emision nuk i kanë shpëtuar medias.

AlpeNews.al