“E GJETA NËNËN DUKE QARË”/ Ylli Limani tregon historinë prekëse – AlpeGossip
“E GJETA NËNËN DUKE QARË”/ Ylli Limani tregon historinë prekëse

“E GJETA NËNËN DUKE QARË”/ Ylli Limani tregon historinë prekëse

Këngëtari shqiptar nga Kosova, Ylli Limani është i ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin ‘Xing me Ermalin’, ku ka treguar një histori që i ka prekur të gjithë.

Ylli i ka treguar Ermalit se sa herë nëna e dëgjon duke kënduar nis të qajë.

‘Sapo futem në shkallë dhe filloj të këndoj, nënën e gjej duke qarë. Ndonjëherë e bëj qëllimisht, me u çliru prej streseve të ditës’, u shpreh këngëtari, ndërsa dhe vet u prek teksa e tregonte.