TEKSA FLE ME GRUAN/ Aktori shqiptar i SHOKON të gjithë: Nëna futet në dhomë me dylbi – AlpeGossip
TEKSA FLE ME GRUAN/ Aktori shqiptar i SHOKON të gjithë: Nëna futet në dhomë me dylbi

TEKSA FLE ME GRUAN/ Aktori shqiptar i SHOKON të gjithë: Nëna futet në dhomë me dylbi

Eglein Laknori është një nga aktorët më të dashur të humorit.

Ai prej disa kohësh është pjesë e stafit të spektaklit ‘Duplex’.

Gjatë mbrëmjës së sotme, Eglein ka qenë i ftuar në emisionin ‘Mos  i fol shoferit’, ku ka treguar më parë se talentin e ka të trashëguar nga e ëma.

Gjithashtu, ndër të tjera aktori ka treguar çfarë ndodh në mëngjes në dhomën e tij të gjumit me nënën dhe gruan.

Eglein Laknori: Në mëngjes, se ne i kemi dyert e shtëpisë të hapura, nuk i kemi me çelës apo duhet të trokasim. Futemi dhe nuk e kemi problem. Në mëngjes kur fle unë me Anën, futet te dhoma me një palë dylbi.

Rudina Dembacaj: Ana çfarë thotë për këto veprime?

Eglein Laknori: Asgjë fare. Ne jemi një treshe shumë e lumtur në shtëpi.