“AJO ËSHTË RIHANNA SHQIPTARE”/ Mediat e huaja shkruajnë për Beatrix Ramosajn – AlpeGossip
“AJO ËSHTË RIHANNA SHQIPTARE”/ Mediat e huaja shkruajnë për Beatrix Ramosajn

“AJO ËSHTË RIHANNA SHQIPTARE”/ Mediat e huaja shkruajnë për Beatrix Ramosajn

Këngëtarja e njohur dhe shumë e komentuar në media, Beatrix Ramosaj ka marrë vëmendjen e mediave boshnjake të cilat e kanë krahasuar me Rihannën.

 

“Beatrix është një nga këngëtaret më të njohura në Kosovë. Kjo bukuri 25-vjeçare ka jetuar në Hollandë dhe më pas u zhvendos në Shqipëri. Ajo ka fituar disa çmime në kompeticione muzikore dhe i ngjan shumë Rihannës. Beatrix është shumë aktive në rrjete sociale ku poston foto nga pushimet”, shkruajnë mediat boshnjake.

Lajmet Beatrix i ka publikuar në Instastory dhe i ka falenderuar për krahasimin që i kanë bërë.