Në muajin e shtatë të shtatzënisë: Ja si duket Floriana Garo (FOTO) – AlpeGossip
Në muajin e shtatë të shtatzënisë: Ja si duket Floriana Garo (FOTO)

Në muajin e shtatë të shtatzënisë: Ja si duket Floriana Garo (FOTO)

Muajt ikin dhe tashmë moderatorja Floriana Garo është në muajin e shtatë të shtazënisë.

Garo është në pritje të një vajze dhe ndonëse është në muajt e fundit të shtatzënisë, ajo vijon aktivitetet e saj në punë.

Këtë e ka treguar gjatë ditës së sotme moderatorja e cila tashmë punon pranë një kompanie private në Gjenevë të Zvicrës. Ajo ka postuar një foto të re nga ambientet e punës, që ka zbuluar se si duket tashmë Floriana.

Moderatorja e njohur duket lehtësisht më e fryrë në pjesën e qafës dhe fytyrës, gjë që është e pritshme gjatë shtatzënisë.