“ISHTE DASMA E ËNDËRRAVE”/ Sara Hoxha vijon me fotot nga dita më e lumtur e saj – AlpeGossip
“ISHTE DASMA E ËNDËRRAVE”/ Sara Hoxha vijon me fotot nga dita më e lumtur e saj

“ISHTE DASMA E ËNDËRRAVE”/ Sara Hoxha vijon me fotot nga dita më e lumtur e saj

Kishim pritur gjatë që të shihnim se si dukej Sara Hoxha gjatë ditës më të bukur të jetës së saj dhe më në fund dje ajo na surprizoi me një foto ku dukej mahnitëse.

E veshur me një fustan madhështor dhe duke i dhuruar një puthje të zjarrtë Ledionit Sara bëri “namin” në rrjetet sociale.

Sot ajo ka vijuar me disa foto të tjera nga dasma të cilat  mud ti shihni më poshtë.