Pasi i zbuluan punën që bënte para se të merrej me muzikë, shikoni çfarë reagimi bën Fero (FOTO) – AlpeGossip
Pasi i zbuluan punën që bënte para se të merrej me muzikë, shikoni çfarë reagimi bën Fero (FOTO)

Pasi i zbuluan punën që bënte para se të merrej me muzikë, shikoni çfarë reagimi bën Fero (FOTO)

Sot është një ndër reperat më të pëlqyer dhe ka premtuar se do të bëjë revolucion me muzikën e tij.

Por ditën e djeshme Feros iu publikuan disa imazhe të cilat tregonin punën e parë që ai ka bërë para se të bëhej i famshëm. Reperi dikur punonte në pastiçeri dhe fotot qarkulluan në rrjetet sociale. Por si reagoi djali ‘Gang Gang’ pasi i pa? Ai ka postuar këtë foto në Instastorie ku ironizon me atë që shkruan: Jam i zënë duke bërë histori’, është shprehur Fero.