ÇFARË I NDODHI BEATRIX RAMOSAJT? Këngëtarja në gjendje jo të mirë shëndetësore – AlpeGossip
ÇFARË I NDODHI BEATRIX RAMOSAJT? Këngëtarja në gjendje jo të mirë shëndetësore

ÇFARË I NDODHI BEATRIX RAMOSAJT? Këngëtarja në gjendje jo të mirë shëndetësore

Këngëtarja shumë e komentuar e momentit, Beatrix Ramosaj ka ka treguar se nuk është në gjendje të mirë shëndetësore.

Përmes një postimi në Twitter, ajo ka bërë të ditur se është zgjuar e sëmurë, me dhimbje fyti dhe lodhje.

“Jam zgjuar e sëmurë dhe më dhemb fyti. Gjithashtu ndihem shumë e lodhur dhe trupi im është i rëndë. Gëzuar Dhjetorin! Është hera e parë që sëmurem që prej një viti”, ka shkruar Beatrix.

Sa i përket muzikës, projekti i saj i fundit është ai me titull “Më ndikon”, i cili u prit shumë mirë nga publiku, duke marrë klikime pafund në pak kohë.