“TANI MUND TË DEH EDHE NJË BURRË”/ Gazetarja zbulon hilen: Gjej jo dhomën, po edhe… – AlpeGossip
“TANI MUND TË DEH EDHE NJË BURRË”/ Gazetarja zbulon hilen: Gjej jo dhomën, po edhe…

“TANI MUND TË DEH EDHE NJË BURRË”/ Gazetarja zbulon hilen: Gjej jo dhomën, po edhe…

Blogerja Iva Tico ka ndarë një “sekret” lidhur me konsumimin e alkoolit. E ftuar në emisionin “Ftesë në 5”, ajo u shpreh se tanimë nuk dehet thjeshtë pasi i ka mësuar “hilenë” pijës, duke shtuar me shaka se mund të dehë edhe në burrë.

“Dikur i përzieja! Tani mund të deh dhe një burrë. Jo gjej dhomën por…S

Sekreti që të mos dehesh është; mos ta përziesh; të pish alkool të mirë; pa sheqerna; të mësohesh me një pije. Unë pi si burrë! Por duhet pirë dhe shumë ujë. Mund të vazhdoj deri në 5 të mëngjesit,”-tha ajo.