“NJË PASURI PA ÇMIM”/ Eni Vasili tregon momentet e ëmbla nga salla e lindjes (FOTO) – AlpeGossip
“NJË PASURI PA ÇMIM”/ Eni Vasili tregon momentet e ëmbla nga salla e lindjes (FOTO)

“NJË PASURI PA ÇMIM”/ Eni Vasili tregon momentet e ëmbla nga salla e lindjes (FOTO)

Pak ditë më parë, Eni Vasili u bë nënë duke sjellë në jetë dy vajza binjake. Eni dhe bashkëshorti i saj, i pagëzuan vajzat me emrat, Nikol dhe Sofi.

Pas lindjes, gazetarja ndau në rrjete sociale një foto me vogëlushet e saj dhe e përshkroi si magjik takimin e parë mes tyre.

Sot Eni ka publikuar një tjetër foto nga salla e lindjes këtë herë duke treguar këmbën e njërës prej vogëlusheve. “Pak ditë kalojnë dhe fotot në sallën e lindjes të duken gjithmonë e më shumë një pasuri pa çmim.”, ka shkruar gazetarja.