Tuna tërbon edhe lagjen, shihni çfarë bëjnë 3 komshiet e saj – AlpeGossip
Tuna tërbon edhe lagjen, shihni çfarë bëjnë 3 komshiet e saj

Tuna tërbon edhe lagjen, shihni çfarë bëjnë 3 komshiet e saj

Ndonëse prej kohësh nuk ka sjellë ndonjë videoklip të ri, Tuna sërish mbetet një nga këngëtaret më të dashura për publikun. Prej më shumë se një viti ajo i është përkushtuar tërësisht familjes dhe djalit të saj Tian.

Megjithatë tani që Tian është rritur paksa, Tuna gjen kohën edhe për t’u argëtuar.

Mbrëmjen e djeshme ajo ka festuar me komshiet e saj në Kosovë me të cilat siç duket ka bërë shoqëri.

Vajzat kanë pasur një festë të shfrenuar dhe janë kënaqur në shoqërinë e njëra-tjetrës siç shihet nga pamjet e publikuara.