SHERR ME SHAKOHOXHËN/ Ilda Bejleri largohet nga “Supersport” pas 11 vitesh (FOTO_ – AlpeGossip
SHERR ME SHAKOHOXHËN/ Ilda Bejleri largohet nga “Supersport” pas 11 vitesh (FOTO_

SHERR ME SHAKOHOXHËN/ Ilda Bejleri largohet nga “Supersport” pas 11 vitesh (FOTO_

Bukuroshja e medias sportive dhe me eksperiencë prej 11 vitesh, Ilda Bejleri po largohet nga Supersport pas debateve të shumta.

“Newsport” bën të ditur se Ilda pas përplasjeve me Dritan Shakohoxhën po mendon seriozisht te largohet nga ky institucion. Gazetarja i ka folur shoqeve të saj për largimin e mundshëm pas debatit që ka bërë me Shakohoxhën dhe pritet që largimin ta bëjë zyrtar.

Përflitet se situata në zyrat e Supersport vlon nga debatet. Nuk dihet ende shkaku i sherrit të Ildës me Shakon, por mbetet për t’u mësuar në vazhdim.