ME NJË FOTO NGA FËMIJËRIA/ Loredana zbulon datën e publikimit të këngës së re – AlpeGossip
ME NJË FOTO NGA FËMIJËRIA/ Loredana zbulon datën e publikimit të këngës së re

ME NJË FOTO NGA FËMIJËRIA/ Loredana zbulon datën e publikimit të këngës së re

Loredana Zefi përmes një postimi në llogarinë e saj në Instagram, ka zbuluar detajet e këngës së re.

Ajo ka zgjedhur një foto nga fëmijëria ta paralajmërojë projektin e ri, ku shfaqet duke buzëqeshur.

Loredana bëri të ditur që titulli i këngës së re është “Miliondollarsmile”, dhe publikohet më 7 dhjetor.

“E pra, më 7 dhjetor ka ardhur koha! Miliondollarsmile në Spotify. Unë isha duke qeshur në fëmijëri, në të vërtetë është buzëqeshje milion dollarëshe në këtë tokë :)”, ka shkruar ndër të tjera Loredana.

Kujtojmë se reperja pret që së shpejti të bëhet nënë.