PASI MIMOZA E ZËVENDËSOI ME REPERIN E NJOHUR/ Seldi hakmerret me vajzën e Sabianit (FOTO) – AlpeGossip
PASI MIMOZA E ZËVENDËSOI ME REPERIN E NJOHUR/ Seldi hakmerret me vajzën e Sabianit (FOTO)

PASI MIMOZA E ZËVENDËSOI ME REPERIN E NJOHUR/ Seldi hakmerret me vajzën e Sabianit (FOTO)

Pak ditë më parë Mimoza Shkodra na tregoi se e ka lënë pas ndarjen me Seldin dhe se tani është përqendruar totalisht në muzikë.

Këngëtarja zbuloi gjithashtu se pas dy bashkëpunimeve radhazi me Seldin, ishte koha të ndryshonte “partner” në muzikë dhe zgjodhi reperin e famshëm Gold AG për projektin e ri.

Dhe ndërkohë që menduam se Seldi kishte hequr dorë nga muzika, ai u shfaq pranë bukuroshes së OTR, Keisi, e cila po përgatitet për një bashkëpunim me këngëtarin.

Seldi publikoi një fotografi në Instagram, ku shfaqej afër Meidinit, që me sa duket po punonin për këngën e re.

Keisi e cila është njohur fillimisht si vajza e këngëtarit Sabian, është pjesë e grupit OTR. Ajo shquhet për format trupore bombastike dhe shpesh ka pozuar edhe për linjën e veshjeve të Noizy-t.