NJË TIGRESHË SI DEMI ROSE/ Modelja “djeg” sërish rrjetin social (FOTO) – AlpeGossip
NJË TIGRESHË SI DEMI ROSE/ Modelja “djeg” sërish rrjetin social (FOTO)

NJË TIGRESHË SI DEMI ROSE/ Modelja “djeg” sërish rrjetin social (FOTO)

Me format e saj bombastike Demi Rose ka mbledhur miliona ndjekës në rrjetin social Instagram.

Dhe modelja nuk i zhgënjen asnjëherë.

Së fundmi, 23-vjeçarja është shfaqur si një tigreshë e vërtetë.

Ajo ka pozuar një foto me bikini duke vënë në pah pasuritë e saj me të cilat mburret.