E PAPRITUR/ Luana largohet nga televizioni? Ja detaji që ngjalli dyshimet – AlpeGossip
E PAPRITUR/ Luana largohet nga televizioni? Ja detaji që ngjalli dyshimet

E PAPRITUR/ Luana largohet nga televizioni? Ja detaji që ngjalli dyshimet

Në muajin tetor startoi sezoni i tretë i emisionit shumë të ndjekur nga publiku “Shiko kush luan”. Çdo të shtunë, me të ftuar të veçantë, janë organizuar lojëra, intervista dhe janë dhuruar të qeshura pafund në drejtimin e Luana Vjollcës.

Mirëpo a do të largohet Luana nga televizioni? Për këtë ka ngritur dyshimet një koment i bërë nga grimieri i saj Arbër Bytyçi. Në një foto të publikuar nga moderatorja, ai i shkruan: “Do të na mungosh në TV zemer” shoqëruar me një emoji të përlotur. Mos ndoshta Luana ka vendosur të largohet nga televizioni pas përfundimit të “Shiko kush luan”? Kjo mbetet për t’u parë.