PËRVJETORI I 6 I DASHURISË/ Ja si po e festojnë Venera dhe Lindi ditën e tyre të shënuar (FOTO) - AlpeGossip
PËRVJETORI I 6 I DASHURISË/ Ja si po e festojnë Venera dhe Lindi ditën e tyre të shënuar (FOTO)

PËRVJETORI I 6 I DASHURISË/ Ja si po e festojnë Venera dhe Lindi ditën e tyre të shënuar (FOTO)

Ditën e sotme, këngëtarët Venera Lumani dhe Lind Islami festojnë 6 vjetorin e lidhjes së tyre. Të gjithë jemi mësuar t’i shohim kudo bashkë. Çifti jo vetëm bashkëjeton, por edhe punojnë së bashku dhe e ndajnë gjithmonë me njëri-tjetrin skenën ku performojnë.

Pak më parë, Venera ka njoftuar për ndjekësit në Instagram se për të dhe Lindin mbushen plot 6 vite dashuri.

“Duke e festuar përvjetorin tonë të gjashtë kështu…”- shkruan këngëtarja krahas fotos ku shfaqen të varura disa nota muzikore në formën e zemrës, gjë që s’mund t’a përshkruante më së miri dashurinë e tyre.