“E mbylle me femrat ë?”, këngëtari i njohur: Jam burrë i martuar, por nuk jam i vdekur – AlpeGossip
“E mbylle me femrat ë?”, këngëtari i njohur: Jam burrë i martuar, por nuk jam i vdekur

“E mbylle me femrat ë?”, këngëtari i njohur: Jam burrë i martuar, por nuk jam i vdekur

Sinan Hoxha këngëtari i njohur i muzikës turbo-folke, i dha fund beqarisë duke u martuar me Andrra Destanin, një modele nga Maqedonia që është rritur në Gjermani.

Të dy vendosën të kurorëzoheshin në vitin 2015 dhe pas pak kohësh erdhi në jetë fëmija i tyre i parë.

Gjatë një interviste për emisionin ‘BOOM’, këngëtari rrëfeu se si ia del të mos shohë femra të tjera në një moshë kaq të re.

Sinan Hoxha: Andrra është pak xheloze me qenë të sinqertë, si cdo femër, por është xheloze…nuk di si ta them.

Rozana Radi: Po e mbylle tani me femrat ëëë…se ti them jam 32 vjec shumë i ri për ta mbyllur?

Sinan Hoxha: Unë jam burrë i martuar, por i vdekur nuk jam.

Rozana Radi: Shumë e bukur kjo..

Sinan Hoxha: Dëgjo, unë e kam zgjedhur gruan në një farë derexheje i themi ne tironsit që mos më shkojë tek ndonjë gru tjetër.