Majk bën veprimin që s’na kishte shkuar në mendje, merr të dashurën në skenë dhe i thotë këto fjalë (VIDEO) – AlpeGossip
Majk bën veprimin që s’na kishte shkuar në mendje, merr të dashurën në skenë dhe i thotë këto fjalë (VIDEO)

Majk bën veprimin që s’na kishte shkuar në mendje, merr të dashurën në skenë dhe i thotë këto fjalë (VIDEO)

Është përfolur prej kohësh se ndodhet në një lidhje të bukur dashuria , por mbrëmje e djeshme Majk duket se i ka vënë kapak gjithçkaje.
Edhe pse këngëtari i famshëm dhe bukuroshja Melita janë parë shpesh të shoqërohen së bashku, asgjë nuk ishte konfirmuar zyrtarisht.

Megjithatë ka hequr të gjitha dyshimet me deklaratën e tij të dashurisë që ka bërë mbrëmjen e kaluar.

Teksa po jepte koncert në një nga klubet më të famshëm në Tiranë, Majk ka thirrur të dashurën e tij Melitën të vijë në skenë.

Ai i ka dhuruar një tufë me lule dhe i ka dedikuar fjalë shumë të ëmbla.

Në një deklaratë të rrallë, Majk u shpreh se:

Faleminderit që ekziston zemra ime, të dua shumë.”
Më vonë këngëtari i ka dedikuar këngën e Alban Skënderajt, “Mrekullia e 8”.