Manushi “tallet” me Bieta Sulon! Ja kë thërriti ajo gjatë kohës së TËRMETIT – AlpeGossip
Manushi “tallet” me Bieta Sulon! Ja kë thërriti ajo gjatë kohës së TËRMETIT

Manushi “tallet” me Bieta Sulon! Ja kë thërriti ajo gjatë kohës së TËRMETIT

Tërmeti i ditës së djeshme i dha një tronditje aspak të këndshme vendit për aq minuta sa zgjati. Bieta Sulo është një nga ato që ishte në punë në kohën kur ndodhi dhe si të gjithë u frikësua. Edi Manushi tregoi në “Top Arena” se në ato momente ndodheshin duke xhiruar programin e ri “Top Talent” në të cilin të dy janë juri.

“I vetmi që nuk lëvizi nga vendi ishte Marin Mema, ndërkohë që Bieta Sulo në ato momente po thërriste një emër. Thashë thërret djalin, por jo. Po thërriste Albani, Albani”, tregoi Manushi me humor tani që situata kaloi.