NDARJA NGA JETA E HUEYDA EL SAIED/ Partneri dhe djali prekin me fjalët: Do na mungosh – AlpeGossip
NDARJA NGA JETA E HUEYDA EL SAIED/ Partneri dhe djali prekin me fjalët: Do na mungosh

NDARJA NGA JETA E HUEYDA EL SAIED/ Partneri dhe djali prekin me fjalët: Do na mungosh

Pak ditë pas ndarjes tragjike nga jeta të Hueyda El Saied, ka ardhur një reagim nga partneri i saj, Thierry. Nëpërmjet një postimi në profilin e balerinës, ai ka falenderuar në emër të tij dhe djalit Gabriel, mirënjohje për të gjithë ata që iu kanë qëndruar afër në këto momente të vështira.

Në letër Thierry shkruan se Hueyda do u mungojë shumë. Ai e falenderon artisten për dhuratën që i bëri, Gabrielin.

POSTIMI