DONALDI I MBYLL GOJËN TË MOS FLASË/ Por Beatrix ironizon Sabianin: Ose do puthem, ose do… – AlpeGossip
DONALDI I MBYLL GOJËN TË MOS FLASË/ Por Beatrix ironizon Sabianin: Ose do puthem, ose do…

DONALDI I MBYLL GOJËN TË MOS FLASË/ Por Beatrix ironizon Sabianin: Ose do puthem, ose do…

Beatrix duket se nuk i ka pritur aspak mirë fjalët e Sabianit, i cili tha se disa prej banorëve rrinë kot dhe vetëm puthen.

Këngëtarja e cila po qëndronte pranë Donaldit, iu kthye duke i thënë se i dogji kjo fjali pasi ajo vetë këtë gjë po bën.

Nga ana tjëtër, aktori i humorit preferoi të mos fliste dhe ndaloi edhe Beatrixën duke ia mbyllur gojën.

Por pavarësisht kësaj, Beatrix nuk e la me aq dhe kur banorët u mblodhën në dhomën e ndjenjes, këngëtarja ironizoi Sabianin.

“Ç’të bëj tjetër unë, ose do puthem, ose do lëshoj qime në tokë”, tha Beatrix teksa Iliri po pastronte dyshemenë.